Morgen is het 1 mei en dat betekent dat de deur onherroepelijk dichtgaat. Vandaag is de allerlaatste dag dat je gebruik kunt maken van mijn speciale prijsaanbod om feedback op jouw gesprekken te geven.
Binnenkort ga ik op pad voor een aantal Mystery Visits bij een kinderopvangorganisatie. Mijn (gelukkig niet echt zwangere) dochter gaat mee en speelt de rol van zwangere. We onderzoeken de complete klantreis:
Vanaf de eerste klik op de website voor een rondleiding..., de sfeer en het gesprek op de locatie..,tot en met het moment van de contractondertekening.
Ben jij benieuwd welke feedback ik zou hebben voor jou? Dat kan, maar vandaag is wel de laatste dag voor mijn bijzondere aanbod.
Het terugluisteren van opgenomen gesprekken
Het concept is simpel: jij stuurt mij jouw opgenomen gesprekken toe. Ik beluister ze met mijn expert-bril op en ontleed precies waar je de plank misslaat en waar jouw specifieke talenten liggen. Je krijgt van mij een messcherp verslag terug met direct toepasbare verbeterpunten voor jouw verkoopgesprekken met jouw eigen (potentiële) klanten. Onderschat de waarde hiervan niet! Het is echt een minitraining op maat, waar je direct profijt van hebt. En het opnemen van gesprekken is zo simpel! Gun jezelf dit. Echt!
Wacht niet tot vanavond laat. Boek vandaag nog je plek, zodat we morgen direct aan de slag kunnen met het inplannen van jouw opnames (als je geboekt hebt, kan je natuurlijk ook nog later de gesprekken opnemen en insturen).
Ik wens je een week vol waardevolle feedback op jouw gesprekken!